חתונה בזום בליווי משרד עורכי דין

חברות וחברים שלום רב,

ביום שני 05.01.2021 לראשונה, נערך טקס נישואים במדינת יוטה, ארה"ב, על גבי פלטפורמת wedinsea, בשיתוף סגן מנהל פקיד מחוז יוטה Mr. Russ J Rampton. ועורך הדין ולאד פינקלשטיין, המוסמך מטעם פקיד המחוז במדינת יוטה לערוך טקסי נישואין.

מיום הפניה של הזוג ועד ליום קבלת תעודת הנישואין הרישמית עברו 4 ימים, כלל המסמכים נבדקו ע"י עורך דין ואומתו כעומדים בכל החוקים של מדינת יוטה, ארה"ב וכן של מדינת ישראל, המאפשרים לבני הזוג להתחתן לפי חוקי שתי המדינות.

הגורם המחתן היה מר ראסל רמפטון לעיל ואחד העדים היה עוה"ד ולאד פינקלשטיין, וזאת לצורך מתן גושפנקא לטקס ע"י גורם ישראלי הרשום בתעודת הנישואין.

כל זאת לשם מתן אפשרות של הזמנה בעתיד של העד בפני כל גורם שיפוטי/מנהלי לצורך מתן עדות והוכחת החוקיות של עריכת הטקס.

השירותים שלנו כוללים:

הנפקת רישיון נישואין, בדיקת כלל המסמכים המוגשים לפקיד מחוז יוטה, רישום לטקס הנישואים בהוועדות חזותית, ביצוע הטקס בנוכחותו של עו"ד ישראלי כעד ו/או כמוסמך מטעם מדינת יוטה לעריכת הטקס, בדיקת נכונות הפרטים על גבי תעודת נישואין, הנפקה ושליחה של העתק אלקטרוני רישמי של תעודת הנישואין, הנפקה של העתק פיזי של תעודת הנישואין, החתמת ההעתק הפיזי בחותמת אפוסטיל כחוק ב – Salt Lake City, מדינת יוטה, ארה"ב. שליחת ההעתק הפיזי לכתובת במדינת ישראל בשירות משלוחים אקספרס (FedEx).

  • תעודת הנישואין בצירוף חותמת אפוסטיל תקפה ומוכרת בכל העולם
  • תעודת הנישואין זהה לחלוטין לתעודה של בני זוג שנישאו פיזית בארה"ב
  • תעודת הנישואין מוכרת לצרכי הגירה לארצות הברית
  • תעודת הנישואין מוכרת לצרכי רילוקיישן
תפריט
×

שלום!

לחץ כדי לשוחח בצ'אט ב- WhatsApp

× מה תרצו לברר?